تعمیر ال ای دی سونی در دروازه غار

تعمیر ال سی دی سونی در دروازه غار
تعمیر ال سی دی سونی در دروازه غار
آوریل 18, 2021

تعمیر ال ای دی سونی در دروازه غار

تعمیر ال ای دی سونی در دروازه غار

تعمیرات تلویزیون در  تهران

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

در دنیای تکنولوژی امروز ، تلویزیون ها حرف زیادی برای گفتن دارند که جز جدایی ناپذیر زندگی روزمره افراد از گذشته تا امروز به حساب می آیند. با پیشرفت تکنولوژی امکانات تلویزیون ها رو به افزایش است که نمونه ای از این پیشرفت ها قابلیت اتصال به اینترنت و انواع مرورگرها،استفاده از بلوتوث ،اتصال انواع ورودی های متنوع مثل لپ تاپ ها و هارد ها و … است.

تلویزیون های  ال ای دی، ال سی دی و پلاسما ها که امروزه در بازار ها وجود دارد نیز ممکن است بر اثر عوامل بسیار مختلف زیادی از جمله  فرسودگی قطعات، ضربه خوردن ونوسانات برق و خیلی عوامل متعدد دیگر دچار خرابی گردند که شما  می توانید به راحتی و توسط تکنسین های مجرب آنها را تعمیر نمایید که در ادامه به چندین نوع از این خرابی ها اشاره می کنیم.

انواع خرابی های قابل تعمیر تلویزیون

خرابی پنل تلویزیون :

صفحه نمایشگر یا پنل تلویزیون را می توان در دسته اصلی ترین و مهم ترین قطعه در لوازم و قطعات تلویزیون به حساب آورد. پنل تلویزیون لایه خارجی ‌یا همان صفحه نمایش هست که برای محافظت از شکستن پوشانده گردیده است. شکننده ترین و مهم ترین قسمت هر تلویزیون پنل می باشد که بسیار آسیب پذیر است .پنل تلویزیون از گران ترین قطعه تلویزیون به شمار می رود و تعویض آن موجب افزایش هزینه تا هشتاد درصد قیمت تلویزیون  را شامل شود.

تغییر رنگ به صورت روشن‌ یا تیره در صفحه ، وجود لکه‌های سیاه در صفحه نمایش، عدم مشاهده تصویر،تصویر محو یا یک رنگ اضافی و غیره همگی از نشانه های خرابی پنل تلویزیون می باشد که به آن ها اشاره می کنیم. چون تعمیر یا تعویض پنل می تواند برای شما هزینه های بالایی را به بار آورد. در صورتی که به درستی تعمیر نگردد این هزینه ها بسیار زیان بار خواهد بود ،توصیه داریم برای هزینه های کمتر و صرف وقت کم تر با تعمیرکاران با سابقه و یا تعمیرگاه های تهران تماس حاصل نمایید. تعمیر ال ای دی سونی در دروازه غار

 

ماندن لوگو روی صفحه تلویزیون :

گاهی اوقات ممکن است وقتی تلویزیون در حالت روشن قرار دارد ، لوگوی  تلویزیون روی آن ثابت ماندگار شود. علت این  اتفاق  بیشتر در سیستم عامل تلویزیون است هنگامی شما آن را به روز رسانی نمی کنید ممکن هست این مشکل دفعاتی برای شما اتفاق افتد. در ادامه نیز به روش هایی برای از بین بردن این مشکل خواهیم پرداخت.

اولین روش، روش آسانی است. ابتدا لازم است تلویزیون را از برق جدا کنید و سپس دکمه ی پاور آن را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید و بعد آن را مجددا به برق بزنید و روشن کنید.

روش دوم : اگر دسترسی به منوی تلویزیون برای شما امکان پذیر هست وارد منو شوید و از گزینه های موجود ریست را انتخاب نمایید تا دستگاه یک بار خودش ریست و خاموش و روشن شود.

روش سوم این است که تلویزیون را از برق بکشید و سپس دکمه ی پاور آن را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید و سپس آن را مجددا به برق بزنید و روشن نمایید .

چنانچه این مشکل با هیچکدام از روش های بالا از بین نرفت می توانید با تماس گرفتن با نمایندگی های رسمی و مجاز در تهران تماس حاصل نمایید.

 

خرابی آی سی برد پاور:

بردپاور یا همان منبع تغذیه وظیفه دارد که ولتاژهای الکتریکی را به یکدیگر تبدیل کند و خراب شدن آن می تواند علت به وجود آمدن این اتفاق شود که باید این قطعه تعمیر گردد. برای اینکار می توانید با نمایندگی های مجاز و رسمی در تهران تماس برقرار نمایید. تعمیر ال ای دی سونی در دروازه غار

 

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

در این مرکز ضمن به روز بودن تعمیر کاران به آخرین اطلاعات مربوط به دستگاه های جدید، به دلیل تخصص تعمیرکاران به انواع برند ها می توان این مرکز را به عنوان، کارگاهی برای تعمیرات جامع و کامل که تجهیزات مناسب برای عیب یابی، تعمیر و ترمیم را دارا می باشد معرفی نمود. مرکز تخصصی فدک در تهران با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران متخصص حرفه ای و مجرب می تواند ضمن تعمیر تلویزیون های شما در محل و در منزل باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می گردند و تلویزیون شما را به بهترین نحو تعمیر می نمایند. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارائه ضمانت کیفی برای شما عزیزان انجام می پذیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.